#برچسب‌های منتخب
# عرضه اولیه # تجدید ارزیابی # غزر
برچسب منتخب
جدیدترین اخبار
پربازدید های هفته
بیشترین لایک
بیشترین نظر
وب گردی
تصمیمات مجامع عمومی چند شرکت بورسی

تقسیم سودنقدی ۱۵۰ تومانی«شرانل» «شنفت»

۱۲:۵۱ - ۰۱ تير ۱۳۹۹
امروز برخی شرکت‌ها تصمیمات مجامع عمومی خود را در وبسایت کدال منتشر کردند که در آن از میزان سود نقدی تقسیم شده به سهامدارانشان خبر داده بودند.

به گزارش نبض بورس به نقل از تجارت‌نیوز، بر اساس اطلاعات منتشرشده در وبسایت کدال، برخی شرکت‌ها امروز تصمیمات مجامع عمومی خود را در این وبسایت بارگزاری کنند. مجامعی که در آن ضمن تصویب صورت‌های مالی سال منتهی به ۲۹ اسفند ۹۸، میزان سود قابل تخصیص به سهامداران و نحوه پرداخت آن نیز تعیین شد.

بر این اساس شرکت داروسازی اسوه «داسوه» سود نقدی ۸۵ تومانی را برای هر سهم خود در نظر گرفته که معادل ۶۸ درصد از سود خالص هر سهم شناسایی شده برای این شرکت بوده است. سهامداران می‌توانند از مهرماه برای دریافت سود نقدی خود به شعب بانک ملت مراجعه کنند.

شرکت دیگری که میزان سود نقدی تقسیمی به سهامداران خود را در مجمع عمومی به تصویب رسانده، شرکت نفت ایرانل «شرانل» بوده است. این شرکت برای هر سهم خود ۱۵۰ تومان سود به سهامداران خود تقسیم می‌کند که ۱۰۰ درصد سود شناسایی شده این نماد بوده است.

شرکت نفت پارس «شنفت» نیز طی اطلاعیه‌ای ضمن تصویب صورت مالی سال ۹۸ خود، سودی ۱۵۰ تومانی برای هر سهم خود به منظور تقسیم برای سهامداران در نظر گرفته است. این سود نقدی که ۹۰ درصد سود شناسایی شده است. سهامداران حقیقی می‌توانند از تاریخ ۱۵ مرداد از طریق نرم‌افزار تاپ اقدام به دریافت سود نقدی خود کنند

پاسخ دهید
سایت نبض بورس از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.
تیتر یک
۱۲:۵۲ - دوشنبه ۲۳ تير ۱۳۹۹
۰۹:۱۹ - يکشنبه ۲۲ تير ۱۳۹۹
۰۹:۳۹ - شنبه ۲۱ تير ۱۳۹۹
۰۹:۴۲ - چهارشنبه ۱۸ تير ۱۳۹۹
۱۰:۲۴ - سه‌شنبه ۱۷ تير ۱۳۹۹
۱۰:۳۴ - دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۹
۰۹:۰۰ - يکشنبه ۱۵ تير ۱۳۹۹
۰۹:۰۶ - شنبه ۱۴ تير ۱۳۹۹
۰۹:۵۲ - چهارشنبه ۱۱ تير ۱۳۹۹
۱۰:۳۰ - دوشنبه ۰۹ تير ۱۳۹۹