#برچسب‌های منتخب
# عرضه اولیه # قیمت خودرو # سهام عدالت # غزر # آریا
برچسب منتخب
جدیدترین اخبار
پربازدید های هفته
بیشترین لایک
بیشترین نظر
نیازمندیها
نبض بورس از تالار شیشه ای سعادت آباد خبر می دهد؛

سمازن و زکوثر همچنان در صدر تقاضا

۱۱:۳۵ - ۱۹ فروردين ۱۳۹۹
شاخص کل بورس تهران امروز نیز در حالی با رشد بیش از 13 هزار و 925 واحدی در ارتفاع 583 هزار و 598 واحدی قرار گرفته که سمازن و وملی گوی سبقت را از عرضه های اولیه ربوده و در صدر تقاضای بورس بازان قرار دارند.

شاخص کل بورس تهران امروز نیز در حالی با رشد بیش از 13 هزار و 925 واحدی در ارتفاع 583 هزار و 598 واحدی قرار گرفته که سمازن و وملی گوی سبقت را از عرضه های اولیه ربوده و در صدر تقاضای بورس بازان قرار دارند.

به گزارش نبض بورس، ارزش معاملات 5590.2 میلیارد تومان ناشی از داد و ستد بیش از 6 میلیارد  و 475 میلیون سهم طی یک میلیارد و 143 هزار نوبت معاملاتی بوده است.

7 نماد با بیشترین تقاضا

سمازن/ / زکوثر/اخابر/وملی/ ومعادن/پترول/ فاراک

7 نماد با بیشترین عرضه 

شوینده/ تکالا/ قثابت/ قشکر/کگاز/تشاهد/دابور

رفت و آمدها

نماد معاملاتی شركت غلتك سازان سپاهان(فسازان1)، بین‌ المللی‌ محصولات‌ پارس‌ (شپارس1)، شهد ایران‌(غشهد1)، صنایع‌كاغذسازی‌كاوه‌ (چكاوه1) وذغال‌سنگ‌ نگین‌ ط‌بس‌ (كطبس1) با توجه به تغییرات بیش از 50 درصدی قیمت سهام، به منظور برگزاری كنفرانس اطلاع رسانی توسط ناشر تولیدی چدن سازان (چدن1) و باما (كاما1) با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب،  با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب متوقف شدند.

با توجه به وجود ظن؛ دستكاری بازار / استفاده از اطلاعات نهانی در معاملات شركت نوش‌مازندران‌ ، نماد (غنوش1) جهت بررسی بیشتر معاملات حداكثر تا تاریخ 1399/01/24 متوقف شد.

نماد معاملاتی شركت سرمایه گذاری نفت و گاز پتروشیمی تامین(تاپیكو)با توجه به رفع تعلیق نماد معاملاتی و افشای اطلاعات با اهمیت، سرمایه گذاری نیرو(ونیرو)پس از برگزاری جلسه هیئت مدیره مبنی بر تصویب افزایش سرمایه، سرمایه‌ گذاری‌ البرز(والبر)با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف،تولیدی چدن سازان(چدن)،باما(كاما)،تامین سرمایه بانك ملت (تملت)با توجه به افشای اطلاعات با اهمیت گروه ب  بازگشایی شدند.

حراج

نماد معاملاتی شركت های سیمان بجنورد(سبجنو)، گروه كارخانه های تولیدی نورد آلومینیوم(فنوال)با توجه به عدم كشف قیمت بدون محدودیت نوسان قیمت حراج شدند.

وقفه

نماد معاملاتی شركت سرمایه‌گذاری‌ مسكن‌ (ثمسكن1)، بیمه پارسیان (پارسیان1) با توجه به تغییرات بیش از 20 درصدی قیمت سهام با وقفه همراه شدند.

گره معاملاتی

نماد معاملاتی شركت های سیمان بجنورد(سبجنو)، گروه كارخانه های تولیدی نورد آلومینیوم(فنوال)مشمول دستورالعمل رفع گره معاملاتی می باشند.

۱ دیدگاه
Iran, Islamic Republic of
Hhhhh
۱۵:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۱/۲۱
0
0
1
سلام عالی
پاسخ دهید
سایت نبض بورس از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.