#برچسب‌های منتخب
# عرضه اولیه # قیمت خودرو # سهام عدالت # غزر # آریا
برچسب منتخب
جدیدترین اخبار
پربازدید های هفته
بیشترین لایک
بیشترین نظر
وب گردی
پس از رشد 50 درصدی شرکت عرضه اولیه شده در اسفند ماه؛

پاسخ قرن به سوالات کنفرانس مجازی

۱۳:۵۶ - ۰۹ فروردين ۱۳۹۹
شرکت پدیده شیمی قرن با نماد قرن که اسفند ماه سال 98 دربورس تهران عرضه اولیه شد پس از رشد 50 درصدی  قیمت سهام به سئوالات کنفرانس مجازی پاسخ  و به سهامداران خود اطمینان خاطر داده که در تامین مواد  اولیه با مشکلی مواجه نیست.

به گزارش نبض بورس، شرکت پدیده شیمی قرن با نماد قرن که اسفند ماه سال 98 دربورس تهران عرضه اولیه شد پس از رشد 50 درصدی  قیمت سهام به سئوالات کنفرانس مجازی پاسخ  و به سهامداران خود اطمینان خاطر داده که در تامین مواد  اولیه با مشکلی مواجه نیست.

با توجه به شیوع جهانی ویروس کرونا و مشکلاتی که می‌تواند در زنجیره‌ی تامین بعضی صنایع به وجود آورد آیا در کوتاه مدت، ریسکی برای تهیه‌ی مواد اولیه‌ی شرکت پدیده شیمی قرن و یا شرکت پدیده شیمی جم وجود دارد؟ با توجه به این که 25% از مواد اولیه‌ی شرکت به صورت وارداتی می‌باشد (از کشور‌های امارات، آلمان، ترکیه، چین و ...) آیا مشکلاتی در خصوص لجیستیک و حمل این مواد در کوتاه مدت متصور هستید؟

با توجه به مدیریت زنجیره تامین توسط شرکت که در شرایط خاص تحریم های بین المللی نیز توانسته بدون وقفه به تولید محصولات مبادرت کند مدیریت شرکت در کوتاه مدت و ریسک با اهمیتی جهت تولید محصولات اکتیو متصور نیست.

با توجه به نیاز جامعه به مواد ضد عفونی کننده برای پیش‌گیری از بیماری کرونا و اقدامات شرکت در این خصوص، لطفا بفرمائید ظرفیت خط تولید مواد ضدعفونی‌کننده به تفکیک چقدر است و برآوردتان از میزان تولید تا پایان خرداد ماه چه میزان می‌باشد؟ در حال حاضر تا چند درصد ظرفیت این خطوط مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد؟ آیا این خطوط به طور مجزا آماده به کار شده‌اند یا از ظرفیت تولید سایر محصولات استفاده می‌کنند؟

شرکت پدیده شیمی قرن از ظرفیت‌های مناسب تولید همه محصولات شوینده و بهداشتی برخوردار بوده و با توجه به اینکه عمدتاً خطوط تولید محصولات مذکور مشترک است نیازی به تجهیز خطوط جدید نیست ،تولید محصولات مذکور تا پایان خرداد ماه به عواملی از جمله تامین الکل و تقاضای بازار وابسته است که اطلاعات مربوط به آن تولید محصولات در گزارش های فعالیت ماهانه به اطلاع سهامداران خواهد رسید .

 آیا ریسکی از جهت تامین مواد اولیه (الکل) برای محصولات ضدعفونی‌کننده وجود دارد؟ میزان سهمیه‌بندی الکل به چه صورت است؟ میزان سهمیه اختصاص داده شده به شرکت چقدر می‌باشد؟

علیرغم وجود چالش های موجود در تامین الکل تمام تلاش خود را جهت تامین مواد اولیه مورد نیاز تولید محصولات ضد عفونی نیک کننده برند اکتیو به کار گرفته ایم تا پاسخگوی نیاز و موجب اطمینان خاطر هم وطنان در تولید محصولات باکیفیت ضدعفونی‌کننده باشیم در حال حاضر سهمیه الکل و مقر روزانه ستاد مبارزه با کرونا و انجمن صنایع شوینده آرایشی و بهداشتی به شرکت حدود ۸ هزار لیتر است که متناسب با تولید و فروش محصولات مربوطه به شرکت تخصیص داده می‌شود.

برآوردتان از سرانه مصرف شوینده (بر حسب کیلوگرم بر نفر) در سال 98 چقدر می‌باشد؟ برای سال 99، چه عددی پیش‌بینی می‌کنید؟ براساس اطلاعات در دسترس مصرف سرانه انواع مواد شوینده آرایشی و بهداشتی در سال ۹۸ بین ۱۵ تا ۱۸ کیلوگرم برآورد می‌شود با توجه به شرایط موجود انتظار رشد بیشتری وجود دارد اما با توجه به نبود اطلاعات کافی در زمینه مصرف کل جامعه نمی توان برآورد دقیقی از تغییرات آن در سال ۹۹ ارائه داد

پاسخ دهید
سایت نبض بورس از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.