#برچسب‌های منتخب
# عرضه اولیه # تجدید ارزیابی # سیتا
برچسب منتخب
جدیدترین اخبار
پربازدید های هفته
بیشترین لایک
بیشترین نظر
وب گردی
بررسی عملکرد ماهانه شگویا؛

مهمان تازه فرابورس در اسفندماه چه کرد

۱۵:۱۰ - ۰۵ فروردين ۱۳۹۹
شرکت پتروشیمی تندگویان که اسفند ماه در فرابورس پاگشا شد، عملکرد یک ماهه منتهی به اسفند 98 را منتشر کرده است.

شرکت پتروشیمی تندگویان که اسفند ماه در فرابورس پاگشا شد، عملکرد یک ماهه منتهی به اسفند 98 را منتشر کرده است.

به گزارش نبض بورس، پتروشیمی تندگویان در اسفند ماه بیش از 554 میلیارد تومان فروش داشته که نسبت به بهمن ماه 14 درصد کاهش داشته،درآمد شگویا در ماه قبل 648.7 میلیارد تومان بوده، همچنین درآمد این پتروشیمی نسبت به میانگین 11 ماه گذشته در اسفند ماه افت 2 درصدی را ثبت کرده است.

این شرکت که با سرمایه 2395 میلیارد تومانی در فرابورس حضور دارد، توانسته فروش 12 ماهه خود در سال 98 به بیش از 6999 میلیارد تومان برساند. 

شرکت در اسفند ماه 46 هزار تن اسيد ترفتاليک خالص تولید کرده که طبق توضیحات شرکت از ۴۶ هزارتن تـوليد مـحصول PTA دردوره مورد گزارش، ۴۳ هـزارتن، بـعنوان مـواد اوليه درتوليد محصولات گـريد بـطري و الياف کارخانجات PET مصرف شده است.

بنابراین تولید همگن شده PTA در دوره یک ماهه منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ به مقدار ۳ هزار تن برای فروش است. از مقدار ۵۰ هزارتن توليد محصول PET الياف ۳ هزار تن درتوليد محصول POY مصرف شده و ۴۷ هزار تن تبدیل به PET و الیاف برای فروش گردیده است. 

مقدار فروش محصولات گرید الیاف و بطری به ترتیب در این ماه 28 هزار  و 21 هزار تن بود که نسبت به ماه قبل به ترتیب 27 درصد و 1 درصد کاهش داشته است. البته نرخ فروش این دو محصول رشد 3 درصدی و 1 درصدی نسبت به ماه قبل را تجربه کرده است.در مجموع دوازده ماهه از ۵۱۷ هزارتن تـوليد مـحصول PTA ، ۵۰۸ هـزارتن، بـعنوان مـواد اوليه درتوليد محصولات گـريد بـطري و الياف کارخانجات PET مصرف شده است.

بر این اساس، تولید همگن شده PTA در دوره دوازده ماهه منتهی به ۱۳۹۸/۱۲/۲۹ به مقدار ۹ هزار تن برای فروش بوده، از مقدار ۵۸۹ هزارتن توليد محصول PET الياف ۳۴ هزار تن درتوليد محصول POY مصرف شده و ۵۵۵ هزار تن تبدیل به PET و الیاف برای فروش شده است.

پاسخ دهید
سایت نبض بورس از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.