#برچسب‌های منتخب
# عرضه اولیه # قیمت خودرو # سهام عدالت # غزر # آریا
برچسب منتخب
جدیدترین اخبار
پربازدید های هفته
بیشترین لایک
بیشترین نظر
نیازمندیها

توقف معاملات یک نماد عرضه اولیه ای/ دلیل توقف قرن چیست؟

۱۰:۵۶ - ۰۵ فروردين ۱۳۹۹
سهام شرکت پدیده شیمی قرن با نماد قرن در مورخه 30 بهمن ماه سال جاری برای اولین بار در بورس اوراق بهادار عرضه شد. در عرضه اولیه این نماد که در آخرین روزهای منتهی به عرضه اولیه از نماد اکتیو به نماد قرن تغییر نام داده بود، بیش از یک میلیون و 470 هزار و 588 نفر شرکت کردند که در نهایت به هر متقاضی 68 سهم اختصاص یافت و هر کد برای خرید این تعداد سهم 115 هزار تومان پرداخت کرد.

به گزارش نبض بورس، سهام شرکت پدیده شیمی قرن با نماد قرن در مورخه 30 بهمن ماه سال جاری برای اولین بار در بورس اوراق بهادار عرضه شد. در عرضه اولیه این نماد که در آخرین روزهای منتهی به عرضه اولیه از نماد اکتیو به نماد قرن تغییر نام داده بود، بیش از یک میلیون و 470 هزار و 588 نفر شرکت کردند که در نهایت به هر متقاضی 68 سهم اختصاص یافت و هر کد برای خرید این تعداد سهم 115 هزار تومان پرداخت کرد. شایان ذکر است که طبق برآوردهای صورت گرفته قرار بود به هر کد 100 سهم تعلق بگیرد که به دلیل استقبال به هر کد تنها 68 سهم اختصاص یافت.

در اولین روز کاری بورس در سال 1399، معاملات این نماد متوقف شد. در توضیحات دلیل توقف نماد آمده بود:

"به اطلاع فعالین محترم بازار می رساند، نماد معاملاتی شرکت پدیده شیمی قرن (قرن) با توجه به تغییرات بیش از 50 درصدی قیمت سهام، به منظور برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی توسط ناشر متوقف شد. لذا خواهشمند است فعالیت محترم دارای دسترسی به سامانه تدان در صورت وجود هر گونه ابهام و یا سئوال، نقطه نظرات خود را حداکثر تا پایان روز جاری در تارنمای مذکور به نشانی tedan.ir جهت بررسی و پاسخگویی توسط ناشر ثبت نمایند."

بنابراین دلیل توقف نماد قرن، تغییرات بیش از 50 درصدی قیمت سهام می باشد.

 

توقف معاملات یک نماد عرضه اولیه ای/ دلیل توقف قرن چیست؟

 

 

پاسخ دهید
سایت نبض بورس از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.