جدیدترین اخبار
پربازدید های هفته
پرطرفدار ترین
پربحث ترین

بورس تا 15 فروردین تعطیل است؟

روز گذشته مورخه 3 فروردین ماه سال جاری خبری در کانال های تلگرامی بورسی منتشر شد مبنی بر اینکه بورس تا روز 15 فروردین ماه سال جاری تعطیل می باشد. این کانال ها با استناد به نامه علیرضا زالی فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا به سعید نمکی وزیر بهداشت، این خبر را اعلام کرده بودند که احتمال تعطیلی بورس تا 15 فروردین ماه وجود دارد.

به گزارش نبض بورس، روز گذشته مورخه 3 فروردین ماه سال جاری خبری در کانال های تلگرامی بورسی منتشر شد مبنی بر اینکه بورس تا روز 15 فروردین ماه سال جاری تعطیل می باشد. این کانال ها با استناد به نامه علیرضا زالی فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا به سعید نمکی وزیر بهداشت که تصویر آن را در زیر ملاحظه می کنید، این خبر را اعلام کرده بودند که احتمال تعطیلی بورس تا 15 فروردین ماه وجود دارد.

در بند یک این نامه علیرضا زالی فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا با اشاره به پیچیدگی استان تهران به لحاظ ترددها و تراکم جمعیت خواستار تعطیلی ادارات در بین‌التعطیلین تا ۱۵ فروردین ۹۹ شده بود.

بورس تا 15 فروردین تعطیل است؟

احتمال تعطیلی بورس تا 15 فروردین چقدر زیاد است؟

یاسر فلاح مدیر روابط عمومی سازمان بورس درباره احتمال تعطیلی بازار سهام تا ۱۵ فروردین طی گفتگویی با تجارت نیوز اعلام کرد: چنین چیزی تاکنون اعلام نشده است.

در ایام عید، بورس در کدام روزها تعطیل است؟

برنامه کاری بازار سهام به این صورت است که در روزهایی تعطیل رسمی کشور این بازار بسته است اما در سایر روزهای ایام نوروز (به جز روزهای پنجشنبه و جمعه) باز می باشد.

بنابراین اگر طبق روال گذشته باشد، بازار سهام از فردا پنجم فروردین ماه باز است و در روز ششم فروردین ماه نیز به فعالیت خود ادامه خواهد داد. روزهای هفتم و هشتم که مصادف با روزهای پنجشنبه و جمعه است به مانند همیشه بازار سهام تعطیل می باشد. دوباره در روزهای نهم تا یازدهم فروردین ماه بازار سهام باز است و در روزهای دوازدهم و سیزدهم فروردین ماه به مناسبت روز جمهوری اسلامی و روز طبیعت که کشور تعطیل رسمی است، این بازار بسته است. چهاردهم و پانزدهم فروردین ماه هم دوباره به دلیل مصادف شدن با پنجشنبه و جمعه تعطیل است و بازار از شنبه مورخه 16 فروردین ماه 1399 کار خود را آغاز خواهد کرد.

بورس تا 15 فروردین تعطیل است؟

۲ دیدگاه
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
1
۰۷:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۵
0
1
بغیراز بند 1 همه 4بند بقیه به پول ختم شده یعنی تو کشورما هرکاروهرخلافی باپول حل شدنیه
Iran, Islamic Republic of
ناشناس
2
۰۰:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۱/۰۶
0
0
زالی هم شک درمانی راه انداخته
پاسخ دهید
نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *
تیتر یک