جدیدترین اخبار
پربازدید های هفته
پرطرفدار ترین
پربحث ترین

معاملات چند نماد در هفته گذشته متوقف شد؟

۱۶:۴۶ - ۰۹ اسفند ۱۳۹۸
بررسی ها نشان می دهد که 11 نماد به دلیل "تغییرات بیش از 50 درصد در 15روز متوالی" متوقف شدند و این موضوع بیشترین دلیل توقف نمادهای معاملاتی در هفته گذشته بود.

بررسی ها نشان می دهد که 11 نماد به دلیل "تغییرات بیش از 50 درصد در 15روز متوالی" متوقف شدند و این موضوع بیشترین دلیل توقف نمادهای معاملاتی در هفته گذشته بود.

به گزارش نبض بورس، در هفته گذشته که بورس روزهای خوبی را سپری می کرد، معاملات برخی نمادها به دلایل مختلف متوقف شد و یا از قبل متوقف بود. در این بین نماد معاملاتی آکنتور که مربوط به کنتورسازی ایران است رکورددار طولانی ترین دوره توقف معاملات می باشد. معاملات این نماد از 13 شهریور ماه 1395 تاکنون متوقف می باشد.

معاملات چه نمادهایی در هفته گذشته متوقف بودند و یا متوقف شدند؟

در هفته گذشته در مجموع معاملات 26 نماد بنا به دلایل مختلفی از جمله تعلیق نماد معاملاتی، بررسی بیشتر معاملات، تغییرات بیش از 50 درصد در 15 روز متوالی، افشای اطلاعات با اهمیت و برگزاری مجمع عمومی متوقف شد. این 26 نماد عبارت بودند از: آکنتور، بسویچ، خفنر، دزهراوی، دلقما، شلعاب، غپاک، غشان، غمارگ، غنوش، فاذر، فسرب، فلامی، فنورد، قثابت، کاذر، کبافق، کروی، کساوه، کفرا، کگاز، ملت، وانصار، وساخت، وسکاب و ولیز.

بیشترین دلیل توقف نمادهای معاملاتی چه بود؟

بررسی ها نشان می دهد که 11 نماد به دلیل "تغییرات بیش از 50 درصد در 15روز متوالی" متوقف شدند و این موضوع بیشترین دلیل توقف نمادهای معاملاتی در هفته گذشته بود. همچنین دلیل توقف معاملات 5 نماد، "تعلیق" بود. "افشای اطلاعات بااهمیت" نیز از دیگر دلایل توقف معاملات نمادها بود که در این بین معاملات 3 نماد به دلیل افشای معاملات گروه ب و معاملات یک نماد به دلیل افشای اطلاعات بااهمیت گروه الف متوقف شد. معاملات 4 نماد نیز به دلیل برگزاری مجمع عمومی عادی و فوق العاده متوقف شد.

رکوردار طولانی ترین توقف معاملات در هفته گذشته کدام نماد بود؟

همان گونه که در ابتدای متن ذکر شد رکورددار طولانی ترین توقف معاملات به شرکت کنتورسازی ایران با نماد آکنتور تعلق داشت که به دلیل تعلیق نماد، معاملات آن از شهریور ماه 1395 تاکنون متوقف بوده است. معاملات 13 نماد نیز در آخرین روز معاملات بورس در هفته گذشته یعنی 7 اسفندماه متوقف شد.

معاملات چند نماد در هفته گذشته متوقف شد؟

پاسخ دهید
سایت نبض بورس از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.
تیتر یک